free restaurant menu tablet YUM android restaurant tablet menu software, hotel info, POS Best tablet application for restaurant android ios Checklist - daily statement of the employee work Digital tablet restaurant menu Digital restaurant menu for tablets Restaurační menu andorid ipad ios pos Restauračné menu tablet Restauračné menu pre tablety Tabletová aplikácia pre reštaurácie menu objednávky, vaša reštaurácia na tablete YUM android tablet Restaurant-Menü-Software, Hotelinfos, POS Beste Tablet-Anwendung für Android-Restaurant ios Checkliste - Täglich Aussage des Mitarbeiters Arbeit Digital-Tablette Speisekarte Digitale Speisekarte für Tabletten Restaurant Menü-Tabletten Restaurant-Menü für Tabletten Das Tablet App für Restaurant-Menü, um Ihr Restaurant auf dem Tablet YUM is android restaurant menu on tablet. Best tablet application for restaurant android. And it's free to try.


Atraktívny vzhľad

YUM sa stane doplnkom Vašej reštaurácie. Atraktívny vzhľad tabletu podčiarkne úvodné pozadie aplikácie. Vzhľadom na atmosféru Vašej reštaurácie alebo hotela, služieb a kuchyne, ktoré ponúkate, je možné si úvodnú stránku personalizovať. Zvoliť si fotografiu alebo obrázok, ktorý najviac vystihuje filozofiu Vášho podniku a už na prvý pohľad povie hosťovi, čo má očakávať.

 •  Hlavné okno je možné prispôsobiť vašim požiadavkám
 •  Výber z niekoľkých jazykov
 •  Možná integrácia v vaším pokladničným systémom (Alto Slovakia/CZ, Gastromanager, Oberon a iné)
 •  Hlavné podporované jazyky SK, CZ, EN, DE, RU, IT, HU, GR, PL

Personalizácia vzhľadu

YUM je možnosťou ako hosťovi prezentovať Vašu reštauráciu v modernom a inovačnom šate. Máme na výber z viacerých farebných variantov a je len na Vás, ktorý si zvolíte, aby vystihol dokonale Váš podnik.

 •  Preddefinovaných 5 farebných kombinácií s možnosťou výberu (Drevená, Vínová, Modrá, Zelená, Strieborná)

Prehľadnosť

Menu je prehľadne roztriedené na jednotlivé kategórie jedál a nápojov, čo hosťovi umožní jednoduchú orientáciu. Zároveň je výhodou menu aj jeho užívateľská jednoduchosť a intuitívne ovládanie. Hosť každého veku nemá problém sa v menu zorientovať, pozrieť si ho a vybrať si pokrm a nápoj podľa svojich preferencii.

 •  Hlavné menu má niekoľko kategórií.
 •  Editovateľné kategórie pre každé hlavné menu.

Vizuálna stránka menu

Ku každému jedlu je k dispozícii podrobný popis ingrediencií, z ktorých sa skladá. Súčasťou podrobného popisu sú aj alergény, ktoré jedlo obsahuje.

Prezentácia jedla a nápojov
Súčasťou jedálneho lístka sú aj vysokokvalitné fotografie jedla a nápojov. Vďaka nim hosť nadobudne ľahšie predstavu o tom, čo si objednáva a ako bude objednaný pokrm vyzerať.

view_about_b4_t51
 •  Zoomovateľné obrázky z náhľadu
 •  Podrobný popis jedla
 •  Informácia o alergénoch
 •  Označenie bezlepkového jedla grafickou ikonou

Informácie o Vašom podniku, reštaurácii, hoteli

YUM nie je iba jedálnym lístkom zabaleným v atraktívnom šate. Možností ako ho využiť je niekoľko. Jednou z nich je aj prezentácie Vášho podniku. Či ide o reštauráciu alebo hotel je možné vďaka YUMu informovať hostí o službách, zaujímavostiach, akciách, histórii alebo o kuchyni Vášho podniku. Je na Vás aké informácie si zvolíte, aby ste sa v očiach hosťa prezentovali čo najlepšie. Hosť si aj takýmto spôsobom môže spríjemniť čakanie na jedlo a popri tom sa dozvie viac o Vašom podniku.

 •  Viacjazyčné
 •  Prisposobiteľné na objednávku

Editovanie reštauračného menu

YUM aktualizujete jednoducho a rýchlo. Prostredníctvom internetovej stránky ľahko pridáte položku alebo ju naopak rovnako ľahko odstránite. Prácné prerábanie menu je už minulosťou. Zadávať môžete popis položiek menu, hlavný popis položiek, triediť Váš jedálniček do kategórii a editovať denné menu. Editácia jedálneho lístka prebieha prostredníctvom našej web-stránky ktorá je optimalizovaná aj pre zadávanie z mobilných zariadení. Následne môžete menu vyexportovať a pomocou tajného tlačítka v prípade potreby aktualizovať do Vášho tabletu.

Našu aplikáciu je možné spustiť v jedinečnom móde Single-application. Čo znamená, že užívateľ nemá možnosť opustiť aplikáciu, prípadne robiť zmeny na tablete. Aplikácia je zobrazovaná vo full-screen móde.

 •  Editovanie jedálneho lístka prostredníctvom internetovej stránky
 •  Full-screen aplikácia

Náklady a životné prostredie

Tlač nového menu pri každej zmene je nehospodárna a nákladná. S YUM je takáto činnosť minulosťou. Jednoduchá aktualizácia šetrí Váš čas, peniaze a v neposlednom rade aj životné prostredie.

 •  Editovanie jedálneho lístka prostredníctvom internetovej stránky
 •  Šetrí náklady